м. Львів
Компанія "ІНТЕРТРАК" є офіційним дилером
IVECO в Україні.

swiss replica breitling breitling replica cheap

daily

iveco_dailyМікроавтобуси та легкі вантажівки на базі Iveco daily (івеко дейлі) вже давно завоювали лідерство в продажах комерційного транспорту Європи. Надійна рамна конструкція дозволяє власнику завантажувати навіть більше заявленої вантажопід'ємності без насліднів для кузова. Був випадок, коли на кордоні перегрузили фуру цукру (20т) у дві машини Iveco daily (івеко дейлі) з загальною масою 3,5 тон і вантажопід'ємністю 2 тони. Машини успішно подолали кордон та проїхали від кордону ще 20 км до місця вигрузки вантажу.

Подвійне лугування кузова Iveco daily (івеко дейлі) робить його байдужим до корозії на протязі 10 років: зараз неможливо знайти на шротах будь-яку гнилу чи проржавівшу наскрізь деталь кузова, яка не була механічно ушкоджена.

Комфорт керування машиною Iveco daily (івеко дейлі) - ще один плюс італійцям, які продумали салон та ергономіку до дрібниць: керування усіма приладами просте, дихаючі сидіння з незалежною пневмопідвіскою, повний контроль за швидкістю та розходом палива. Про контроль швидкості варто згадати окремо: адже в бортовому комп'ютері можна спеціально задати поріг швидкості (наприклад, 80км)