м. Львів
Компанія "ІНТЕРТРАК" є офіційним дилером
IVECO в Україні.

swiss replica breitling breitling replica cheap

Запчастини вживані

 

У нас є величезний перелік вживаних запчастин до автомобілів Iveco (Івеко). На нашому шроті є повний перелік запасних частин кузова Iveco (Івеко) Daily та Iveco (Івеко) Stralis. Вживані вузлові частини машин, як коробка передач, двигуни, системи обігріву та кондиціонування повітря, можна придбати за значно нижчими цінами, ніж нові. Варто підкреслити, що навіть на вживані вузли ми можемо дати гарантію.

Оригінальні запчастини Iveco (Івеко)

Компанія Інтертрак, офіційний дилер вантажівок Iveco (Івеко), пропонує повний перелік усіх, необхідних для будь якого ремонту оригінальних та вживаних запчастин. 

Наші кваліфіковані менеджери знайдуть необхідну запчастину до автомобіля Iveco (Івеко) в найкоротші терміни. Ми використовуємо спеціальну програму, яка за номером шасі вантажівки показує всю комплектацію та дозволяє віртуально розібрати машину до найменшої запчастини Iveco (Івеко). Саме завдяки цій програми ми гарантуємо 100% точність підбору запчастини до Iveco (Івеко) до машини клієнта. 

Наші сертифіковані механіки можуть відразу і замінити необхідку запчастину на нашому сервісі, або дати кваліфіковані поради для дистанційного встановлення. Не варто забувати і про гарантію на встановлені запчастини Iveco (Івеко), яка складає від 6 місяців за умови їх заміни нашими працівниками.

Також у нас є величезний перелік вживаних запчастин до автомобілів Iveco (Івеко), оскільки регулярно ми привозимо автомобілі-донори з європи. На нашому шроті є повний перелік запасних частин кузова Iveco (Івеко) Daily та Iveco (Івеко) Stralis. Вживані вузлові частини машин, як коробка передач, двигуни, системи обігріву та кондиціонування повітря, можна придбати за значно нижчими цінами, ніж нові. Варто підкреслити, що навіть на вживані вузли ми можемо дати гарантію.