м. Львів
Компанія "ІНТЕРТРАК" є офіційним дилером
IVECO в Україні.

swiss replica breitling breitling replica cheap

Про нас

    Компанія "ІНТЕРТРАК" є офіційним дилером IVECO в Україні. Вона пропонує найсучасніші вантажні автомобілі IVECO усіх типів з вантажопід"ємністю від 0,6 до 60 тон, мікроавтобуси, фургони, сміттєвози, снігоочисні, пожежні та інші комунальні машини; автобуси пасажиромісткістю від 7 до 120 чоловік, будівельну та сільськогосподарску техніку всіх видів.

    Компанія проводить якісне та швидке сервісне обслуговування всієї проданої техніки на власній сервісній станції, яка є частиною розгалуженої загальноєвропейської сервісної мережі. Cпеціалісти кваліфіковано та недорого виконують ремонті роботи усіх типів. Цікаво, що двигуни IVECO використовують провідні автовиробники Європи (RENAULT, PEUGEOUT, OPEL, CITROЁN), мережі супермаркетів Інтермаркет і Арсен, та відпочинковий комплекс Буковель. У разі відключення електроенергії, на дизель-генератори IVECO покладена відповідальність по збереженню товару в супермаркетах та життя відпочиваючих.

    Тісна співпраця з українськими банками та лізинговили компаніями дозволяє менеджерам компанії запропонувати найпривабливіші схеми придбання техніки.