м. Львів
Компанія "ІНТЕРТРАК" є офіційним дилером
IVECO в Україні.

swiss replica breitling breitling replica cheap

Сервіс

дорожня допомога ivecoЗ 2006 року компанія Інтертрак-плюс встановила новий стандарт підтримки клієнтів Iveco (Івеко), обладнавши інструментами автомобіль  Iveco Daily (Івеко Дейлі) для проведення дрібного ремонту на дорозі чи підготовки машин для буксирування до нашої станції технічного обслуговування. Географічно вигідне розташування сервісу дозволяє нам охопити третину території України - весю її західну частину та кілька областей центральної (Вінницька, Хмельницька, Рівненська)

Також на підприємстві встановлений графік чергування у суботу, що дозволяє покупцям техніки Iveco (Івеко) бути впевненим у повній підтримці з боку дилера.

Наша сервісна станція є частиною глобальної цілодобової системи підтримки Iveco (Івеко) в Європі, тому ми використовуємо тільки оригінальні запчастини Iveco (Івеко). За рахунок цього, ми надаємо гарантію і на виконані на автомобілях роботи, і на встановлені запчастини. Гарантія поширюється на основні вузли і, як правило, складає півроку з моменту підписання акту виконаних робіт. Оскільки техніка з кожним роком стає все більш автоматизованою, гарантію на запчастини ми даємо виключно за умови, коли ми самі проводимо їх заміну.

Варто окремо згадати, що всі провідні працівники сервісної станці раз на рік проходять спеціальне навчання для підвищення кваліфікації та ознайомлення з нюансами проведення ремонтних робіт усієї нової техніки Iveco (Івеко). На сервісній станції можна також пройти комп'ютерну діагностику Iveco (Івеко) та налаштувати бортовий комп'ютер.